a
Exclusive Wedding Photography - Herşey sizin En özel gününüz için.
Instagram Sayfamız
Takip Edin

Call Us +90 530 460 44 80

Söğütlüçeşme Caddesi No:172 MODA-ISANBUL

Takip Edin
 

Hizmetler

Tüm ihtiyaçlarınıza titizlikle ve özenle cevap veriyoruz.

Hikaye Fotoğraf Çekimi

Düğün Günü Sabah'ı Hazırlık aşamasında başlayan Fotoğraf çekimlerimiz, Düğün Mekanında ilk dans ile son bulmaktadır. Gün boyu her an sizinleyiz..

Hikaye Video Klip Çekimi

Düğün Günü Sabah'ı Hazırlık aşamasında başlayan Video çekimlerimiz, Düğün Mekanında ilk dans ile son bulmaktadır.

Dış Çekim - Save The Date

2-3 saatlik fotoğraf çekimlerinizin yapılacağı mekanda buluşuyor ve sınırlama olmaksızın fotoğraflarınızı çekiyoruz.

Gece Eğlencesi Fotoğraf ve Video

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar veya After Party eğlencenizde'de sizinleyiz. isteğiniz doğrultusunda Fotoğraf ve video çekimlerimiz gece 01:00'e kadar devam etmektedir.

Dron - Jimmiy Jip - Kamera

Video çekimlerimizde Son teknoloji Kameralar kullanıyoruz. Hikaye Video klibinizde Havadan, Düğün Mekanında personel kameraları ile Düğün eğlencenizin her detayını görüntülüyoruz.

Hızlı Fotoğraf Baskı

Düğün mekanında misafirlerinize 'hızlı baskı fotoğraf hizmeti' sunmaktayız. En mutlu anlarınızda sevdiklerinizede ömür boyu hatırlayacakları bir hatıra bırakıyoruz.

istatistikler

2014

Yılından Beri

132590

Fotoğraf Karesi

124

Video Klip

348

Mutlu Çift

Keten – Nubuk Fine Art Albümler

Yıllarca eskimeyen, solmayan ve yıpranmayan birinci sınıf FINE ART Keten - Nubuk albümlerinizi Dünya markası FUJIFILM Mat Silk kağıtlardan üretiyoruz.
Üzerine isimlerinizi Lazer baskı sistemi ile yazdığımız albüm kutuları size özeldir ve tamamen el işçiliği ile özenle hazırlanmaktadır.

Keten-Nubuk Fine Art Albümler

Abümlerimiz Fine Art serisi Keten-Nubuk kapak ile yapılmaktadır. isteğe bağlı fotokapak olarakta üretilmektedir. Tüm paketlerimizde 2 adet aile albümü ve Kanvas fotoğraf vardır.

El Yapımı Özel Albüm Kutusu

Size özel albüm kutusu üzerine isimleriniz Lazer baskı ile yazılmaktadır. Ustalarımız tarafından özenle hazırlanan kutularımız Ahşaptan üretilmektedir.

Fotoğrafların Orjinalleri

Çekim süresi boyunca elde edilen tüm fotoğraflar USB ile teslim edilmektedir. Albüm baskı süreci, fotoğrafların seçiminden sonra başlamaktadır.

Albümlerin teslimi

Albüm için seçilen fotoğraflar bize ulaştıktan sonra, Re-Touch (Photoshop) işlemleri yapılarak Baskı atölyemize gönderilmektedir. Özenle hazırlanan albümleriniz ortalama 10 hafta içinde teslim edilmektedir.

Video Klip Teslimi

Çekim süresi boyunca elde edilen kısa videolardan oluşan Video Klib’iniz, uzman video editörlerimiz tarafından titizlikle montajlanır. Teslim süresi ortalama 8 haftadır.

Ödeme

Anlaşıldığı taktirde, ödemenin %30’u Rezervasyon yapılınca, kalan miktar ise çekim günü ödenmektedir.